Туризм Перечинщини

Район має високий природно-рекреаційний і курортний потенціали. На його території розташовані об’єкти природно-заповідного фонду, зокрема: Державний заказник «Соколові Скелі» і Тур’я-Полянський заказник у басейні річки Шипіт, державна гідрологічна пам’ятка-водоспад у селі Тур’я Поляна.

Район є одним із найбільш екологічно чистих регіонів області, про що свідчить і функціонування мережі санаторно-курортного та туристично-рекреаційного комплексу.

Розгалужена мережа транспортних шляхів з’єднує районний центр із усіма населеними пунктами, а також містами та областями України.

У спадок від минулих століть мешканцям Перечинщини залишилися ряд пам’яток, які свідчать про багату історію району. Цінною пам’яткою дерев’яного зодчества Закарпаття є Церква св. Василя Великого у с. Лікіцари.

Церква у Лікіцарах була збудована з ялини в XVII ст. триверхова, бойківського стилю. У 1748 р. церква була перебудована і набула сучасного вигляду. Зруби вкрили двосхилим дахом. Піддашшя і дах мають профільований карниз із цільного бруса. Над бабинцем — невисока квадратна башта з бароковим завершенням. Подібна до башти невелика главка увінчує гребінь даху над вівтарем.

В селі Тур’ї Ремети знаходиться історична пам’ятка XIX століття — меморіальна дошка листоноші, виготовлена і встановлена вдячними земляками, які високо оцінили життєвий подвиг поштаря Теодора Фекете, здійснений ним у далекому минулому.

Все це, та багато іншого ви можете на нашому сайті

місто Перечин

Перечин – то пісня: з долею своєю, Цвіт його рознісся рідною землею. Наші гори Верховинські, з чебрецю, шалфею. Щедрі люди перечинські серцем і душею!

View page »

location of tourist info center

Туристично-інформаційний центр

Туристично-інформаційний центр у місті Перечин Перечинський  туристичний інформаційний центр (ТІЦ) відкрився 15 січня 2013 року для розвитку туризму на Закарпатті та Перечинщині зокрема. У приміщені ТІЦу відвідувачі можуть отримати інформацію про туристичні обєкти та місця на території Перечинського району та Закарптської області, отримати безкоштовні туристичні матеріали. У нас знаходиться електронна база даних про туристичні об’єкти, …

View page »

Перечинський район

Перечинський район – мальовничий регіон Закарпатської області, з живописною та різноманітною природою: поля та луки в низовині, пологі схили вкриті лісом, переважно букової породи, багато різноманітних диких тварин. Край, де збережено лемківські обряди і звичаї, що сьогодні представлено у побуті жителів району. Район має унікальне геополітичне та географічне розташування. На заході межує зі Словацькою Республікою, …

View page »

Проживання

View page »

Контакти

Туристично-інформаційний центр вул. Червоноармійська, 7 а, м. Перечин, Закарпатська обл., 89200 контактний телефон (03145) 217-26 E-mail: turinfocentr@gmail.com веб-сайт: step-by-step.ci-center.org    

View page »