«

»

Жов 27

Ужгород запрошує на Геловін-Парад

unnamed1

 Плануючи відпочинок в Ужгороді на 31 жовтня, зверніть увагу на цікаву та оригінальну подію – Геловін-Парад.

 У ніч на 31 жовтня ужгородці традиційно збираються відзначати страшно веселе свято – Геловін. Саме в цей день, 31 жовтня в Ужгороді з ініціативи Інституту туризму Карпатського регіону, з нагоди відомого кельтського свята Геловін (Савин) буде проведено кілька флеш акцій, про це повідомив керівник Інституту Федір Шандор.

 Зокрема відбудуться  Демонологічна екскурсія нічним Ужгородом по місцях демонологічної історії, місцях, пов’язаних з привидами та проявами нечистої сили. А також відбудеться веселий костюмований Геловін-Парад.

 Участь у Геловін-Параді може взяти кожен: як діти з батьками, так і дорослі. Збір учасників буде на площі Театральній о 18:30, звідки і стартує Геловін-Парад, який буде рухатись через набережну Незалежності, вулицю Корзо, Пасаж  та повернеться на площу Театральну, де журі оберуть найкращі костюми серед хлопців і дівчат та нагородять переможців.

 Демонологічна екскурсія містом розпочнеться о 20.15 біля міні-скульптури Миколайчика. Проведе її незмінний туризмознавець Віктор Опаленик з нагоди святкування Геловіна, він обіцяє що буде цікаво і страшно весело.

 Святковий дрес-код обовязковий.

http://tourinform.org.ua